Nový záujemca

Športová gymnastika je vhodná pre deti od 4 rokov.
Sme schopní zabezpečiť komplexnú prípravu Vášho dieťaťa už od tohto veku.
Tréningy prebiehajú v obci Vysoká nad Kysucou, v miestnej časti Vyšný Kelčov v telocvični (nájdete nás tu).
Vaše dieťa sa môže venovať v našom športovom klube gymnastiku na súťažnej úrovni, alebo cvičiť pre radosť a svoje zdravie.
V žiadnom prípade rodičov a deti do súťažnej úrovne nenútime a úroveň prípravy detí nechávame v plnej kompetencii rodičov.
Pokiaľ chcete prihlásiť Vaše dieťa, tak vypíšte prihlášku (viď nižšie link) a naskenovanú zašlite na email trener@gymnastikakelcov.sk.

Prihláška

Pokiaľ sa neviete ihneď rozhodnúť, môžete sa prísť po dohode s pánom trénerom Ďurčanským najskôr pozrieť na tréning osobne s Vaším dieťaťom. V prípade Vašej spokojnosti vypíšete prihlášku a predáte osobne trénerovi.
Bližšie informácie Vám poskytne hlavný tréner Ing. Ľuboš Ďurčanský na čísle +420608854887.

Gymnastická prípravka pre malé deti od 4 do 7 rokov

Zameriavame sa predovšetkým na komplexné zvýšenie amplitúdy pohybov a ohybnosti celého tela.
Predškolský vek je zlatým vekom motoriky - čo sa vtedy získa, už sa nestratí. Takto "hotové" dieťa je s náskokom pripravené pokračovať v gymnastike aj vo vyššom veku.Ak sa rozhodne pre iný šport, má rozvinuté lepšie predpoklady dosahovať v ňom dobré výsledky. Zameriavame sa taktiež na všestranný pohybovým rozvoj – správne držanie tela, rozvoj funkčnej sily, flexibility a orientácie v priestore. Učíme deti základné gymnastické pohyby, ktoré sú spoločné pre všetky gymnastické športy. Preferujeme nenásilné vedenie, na nikoho netlačíme. Malým deťom pri výcviku pomáhajú asistentky trénera, ktoré si neustále zvyšujú svoju kvalifikáciu prostredníctvom rôznych školení a seminárov.

Gymnastika pre deti od 7 do 18 rokov

Viac informácií v sekcii 'O gymnastike'
Tréningy prebiehajú počas školského roku

Každá sobota:
Od 14:15 do 15:50